Поділитись:

У пункті пропуску «Ягодин» побували представники EUAM (фото)

П'ятниця, 14 квітня 2023, 16:02

У пункті пропуску «Ягодин» з робочим візитом побували співробітники Львівського регіонального офісу КМЄС та підрозділу Місії з інтегрованого управління кордонами.

Про це у п'ятницю, 14 квітня, повідомила пресслужба Волинського прикордонного загону.

«Під час зустрічі було оцінено спроможності прикордонного переходу, задля їх покращення та приведення до європейських стандартів», – йдеться у повідомленні.

Представники Місії ознайомилися з інфраструктурою пункту пропуску, здійсненням прикордонного і митного контролю, оцінили необхідність проведення його реконструкції. Крім того, обговорили потреби в обладнанні та навчанні персоналу, який залучається до здійснення контрольних операцій.

Прикордонники продемонстрували делегації порядок роботи технічних засобів прикордонного контролю, які інспектори використовують під час перевірки паспортних документів та огляду транспортних засобів. Ознайомили візитерів з процедурою контролю другої лінії.

Старший радник КМЄС із прикордонної діяльності Аймар Косс зазначив:

«Місія продовжить надавати стратегічні поради з підвищення спроможності прикордонників і митників, зважаючи на те, що Україна є кандидатом на вступ до ЄС. Також наша мета – сприяти експорту сільськогосподарської продукції та двосторонній торгівлі з Європейським Союзом у рамках ініціативи «Шляхи солідарності».

Прикордонники продовжують реформуватися за стандартами ЄС задля підвищення комфорту, безпеки та швидкості перетину кордону в пунктах пропуску.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
21 лютого 2024
10:34
20 лютого 2024
19 лютого 2024