Поділитись:

Чистий четвер: НАБУ влаштувало масові обшуки в ДСНС (оновлено)

Четвер, 13 квітня 2023, 12:34

НАБУ проводить обшуки в Головних управліннях ДСНС 11 областей України.

У четвер, 13 квітня, Національне антикорупційне бюро завітало з обшуками до кевірництва ДСНС. Про це сайту новин Луцька і Волині «Конкурент» стало відомо з власних джерел.

За інформацією, 13 квітня НАБУ проводить обшуки в Головних управліннях ДСНС 11 областей України. Керівництво ДСНС підозрюють в розкраданні бюджетних коштів на суму більше 3 млрд гривень. 

Джерело повідомило, що мова йде про управління в таких містах: Рівне, Львів, Запоріжжя, Миколаїв, Житомир, Черкаси, Івано-Франківськ,Суми, Одеса, Чернігів, Полтава, Київ.

У коментарі журналісту сайту новин Луцька і Волині «Конкурент» начальник відділу зв’язків із ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС України у Львівській області Віталій Туровцев повідомив, що працівники НАБУ проводили в управлінні слідчі дії. Нам зазначили також, що поки триває розслідування, коментарів не буде.

Ми також намагалися зв'язатися з НАБУ, однак на момент написання цієї новини сконтактувати зі структурою не вийшло.

У секторі зв'язків із засобами масової інформації та роботи з громадськістю Головного управління ДСНС у Черкаській області нам спростували інформацію про обшуки. Там повідомили, що їх не було.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів