Поділитись:

У Луцьку ремонтують частину старого водогону: коли відновлять водопостачання (фото)

Четвер, 30 березня 2023, 16:10

У Луцьку на вулиці Задворецькій ремонтують частину аварійної ділянки водогону.

Як розповів Суспільному керівник підрядної фірми Юрій Шендюх, майстри збираються прокласти приблизно 100 метрів нової водопровідної труби.

Роботи стартували 30 березня.

Зі слів керівника підрядної фірми, замінити аварійну ділянку водогону, якому щонайменше пів століття, спершу планували за один день, однак, каже, під час розкопок виявили нові проблемні місця, тому ремонт триватиме щонайменше до вечора п'ятниці.

 

«Тут постійні пориви є. Приміняємо тут поліетиленову трубу, діаметром 450. Вона є досить довговічна. Термін експлуатації від виробника не менше 50 років, хоча служить вона і довше», – говорить Юрій Шендюх.

 

Скільки коштуватиме місту ця заміна водогону, заступник директора комунального підприємства «Луцькводоканал» Святослав Дмитроца поки сказати не може.

«Зараз будуть ці всі моменти уточнюватися, тому що там комплекс робіт передбачає і заміну труби і заміну запірної арматури. Заміну труби робимо методом протяжки, тобто стара труба, яка використовувалася, вона буде використана у якості футляра», – додав заступник директора «Луцькводоканалу».

 

У деяких мікрорайонах Луцька через ремонтні роботи відсутнє водопостачання, у деяких понижено тиск в мережі. Без водопостачання лишилися частина будинків на Рівненській, Задворецькій та Чехова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
05 червня 2023
14:20
10:40
04 червня 2023
15:41
03 червня 2023