Поділитись:

Відвідала сотня волинян: у Луцьку проводять безплатні курси самозахисту (фото, відео)​​​​​​​

Неділя, 26 березня 2023, 11:35

Курси із самозахисту для цивільного населення в Луцьку організували рік тому. Впродовж цього часу їх відвідала сотня лучан.

Про це розповів тренер та керівник Луцького міського молодіжного центру Юрій Семчук, – передає Суспільне.

З його слів, курси запровадили молодіжні організації Луцька з ініціативи департаменту молоді та спорту. Це десять тренувань по дві години кожне, двічі на тиждень.

«Ми розпочинали цей курс спільно з патрульною поліцією, підрозділ ТОР. Вивчав прийоми джиу-джитсу та ударну техніку, різних видів бойового мистецтва», – каже Юрій Семчук.

 

Зі слів тренера, на курсах вчать людей не зашкодити комусь, а вберегти своє життя та здоров'я в разі небезпеки. Додає, що в основному відвідувачками курсів є дівчата та жінки, які тут загартовуються не лише фізично, а й ментально.

 

Лучанка Валентина Сафатюк прийшла на безплатні курси самооборони. Жінка каже, що ніколи в житті не займалася спортом та будь-яким видом боротьби. Викладачка за освітою відпрацьовує прийоми самозахисту і говорить, що у її житті траплялися випадки, коли такі навички згодилися б.

 

Оксана Ридчук – медсестра. Каже: навчитися захищатися та правильно завдавати удари остаточно вирішила після того, як почалася повномасштабна війна.

Заняття з самозахисту відбуваються на базі спортклубу «Герць», тренери якого також проводять навчання. Набір на наступний курс розпочнеться з квітня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
27 травня 2023
26 травня 2023
10:40
25 травня 2023
24 травня 2023