Поділитись:

У Волинській теробороні пояснили, чому не платять податки в бюджет Луцька

Понеділок, 13 березня 2023, 20:25

Волинська бригада територіальної оборони сплачує податки за місцем фактичного розташування своїх підрозділів (управління бригади та окремих батальйонів).

Про це в коментарі сайту новин Луцька та Волині Конкурент повідомив пресофіцер 100 бригади ТрО Сергій Хомінський.

«Жоден підрозділ бригади у м. Луцьк нині не розміщується – усі вони перебувають в районах виконання завдань. Також зауважимо, що розбудова бригади (відносно нової складової ЗСУ) вимагає величезних коштів – мова йде про сотні і сотні мільйонів гривень. Щодо безпосередньо Луцького батальйону Волинської ОБрТрО, то нині він успішно виконує бойові завдання на – без жодного перебільшення – найгарячішій ділянці фронту на сході України», – йдеться в повідомленні.

Зазначають, що в умовах інтенсивних боїв потреба в автомобільній техніці, безпілотних літальних апаратах, тепловізорах, приладах нічного бачення, далекомірах зростає в рази – адже усе це перетворюється буквально на «розхідники».

«Водночас відомо, що перевиконання бюджету м. Луцьк за 2022 рік складає близько 750 млн грн. На нашу думку, суттєва частина цих коштів могла б бути спрямована на підтримку саме Волинської бригади тероборони. Адже в ній служить величезна кількість жителів Луцької громади. А військовослужбовці бригади від початку широкомасштабного вторгнення рф забезпечували і продовжують забезпечувати мирне та відносно спокійне життя волинян – зокрема, лучан», – кажуть в бригаді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
10:55
08:00
28 березня 2023