Поділитись:

Українські військові медики проходять навчання в Угорщині

Вівторок, 07 березня 2023, 19:13

фото ілюстративне

Українські військові медики проходять підготовку в Угорщині.

Міністерство оборони Угорщини це підтвердило. Про це пише Європейська правда.

«Позиція Угорщини не змінилася: ми на боці миру і не підтримуємо жодних кроків, які ведуть до ескалації війни – саме тому ми не відправляємо в Україну ні зброї, ні солдатів. Тим не менш, як сусідня країна, в рамках найбільшої гуманітарної акції в історії Угорщини, Угорщина допомагає тим, хто потрапив у біду, і тим, хто потребує допомоги. В дусі цього ми надали допомогу в лікуванні поранених українських солдатів, а Збройні сили Угорщини також беруть участь у підготовці українських військових медиків у гуманітарних цілях», – заявили в міністерстві.

Заява була зроблена після того, як міністр оборони Словаччини Ярослав Надь у понеділок заявив, що українські військові проходять підготовку в Угорщині.

«Угорці теж допомагають – те, що ви про це не знаєте, і те, що поширює пропаганда, що вони не допомагають, - це одне. Але чи знаєте ви, що на їхній території (тобто в Угорщині. - Ред.) проходять підготовку українські солдати? Можливо, ви навіть не знаєте про це», – сказав Надь.

Як відомо, уряду Угорщини офіційно навіть не пропускає через свою територію вантажі з озброєнням НАТО і є єдиною західною країною, яка не надсилає українцям жодної військової техніки, бо вважає, що це лише затягне війну.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
10:03
06 червня 2023
18:04