Поділитись:

Яким фахівцям дали стовідсоткову бронь від мобілізації

Неділя, 05 березня 2023, 15:42

фото ілюстративне

50 % персоналу критично важливих підприємств можуть отримати бронь від мобілізації, решта військовозобов'язаних працівників таких підприємств можуть бути мобілізованими.  Проте є певна категорія спеціалістів, яким надали стовідсоткове звільнення від мобілізації. 

Про це повідомляє ТСН.

Згідно з додатком №56 до розпорядження Кабміну від 18.03.2015 №493-р «Перелік посад та професій військовозобов'язаних, які підлягають бронюванню у період мобілізації та воєнний час та працюють у банківській системі України», банківські установи можуть забронювати всіх банківських інкасаторів. Це право також підтверджено свіжим циркуляром Нацбанку №56-0007/10/ДБК від 12 січня 2023 року.

Таке рішення продиктовано  тим, що інкасатори, забезпечуючи безперебійне доставлення та перевезення готівки та інших цінностей, відіграють важливу роль у забезпеченні роботи банків під час воєнного стану. 

Таким чином, бронь від мобілізації отримують не лише голови правлінь банків, а й співробітники інкасаторських підрозділів банків у повному складі.

Обмеження щодо бронювання не поширюються на всі підрозділи інкасаторської служби. Тобто, звільняються від призову всі інкасатори, старші інкасатори та водіїв інкасаторських автомобілів. Таке право поширюється на інкасаторів, які працюють у центральних відділеннях банків та на всіх працівників цієї категорії, які обслуговують відділення в регіонах.

Від призову також звільняються всі працівники підрозділів безпеки банків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
25 березня 2023
24 березня 2023
23 березня 2023
22 березня 2023
07:11