Поділитись:

Луцьку волонтерку судять за торгівлю гуманітарною допомогою (відео)

Вівторок, 21 лютого 2023, 15:20
Луцьку волонтерку судять за торгівлю гуманітарною допомогою (відео)

На лаві підсудних – волонтерка, яку підозрюють в торгівлі гуманітарною допомогою. Сама ж жінка назвала цю справу сфабрикованою. Тепер встановлювати істину будуть в стінах Луцького міськрайонного суду.

Про це йдеться в сюжеті ТРК «Аверс».

Нагадаємо, лучанка Ольга Косован відповідала в благодійному фонді «Добра справа» за напрям, що стосувався забезпечення ЗСУ. 20 липня 2022 року працівники департаменту стратегічних розслідувань повідомили, що викрили цю жінку на реалізації товару за майже 600 тисяч гривень. За таку суму лучанка намагалася продати 54 бронежилети, 25 комплектів бронеплит та 50 пар військових берців, а також так звані «розгрузки».

На складах фонду провели тоді обшуки, а тим часом директор «Доброї справи» Юрій Слива та Ольга Косован прокоментували скандал

Через місяць після обшуків Ользі повідомили про підозру, а згодом взяли під домашній арешт. І тепер справа дійшла до суду. Втім прокурор клопотав про відкладення засідання у зв’язку з тим, що матеріали справи одержав лише за 20 хвилин перед судом. Мовляв, йому потрібен тиждень часу, аби ознайомитись з цією справою.

Одначе адвокат волонтерки назвав ці прохання зловживанням процесуальними правами з боку прокурорів. Тож захисник наполягав на тому, аби в судовому засіданні розглянули їх клопотання про витребування доказів. Однак суддя Луцького міськрайонного суду Ярослав Артиш зауважив: оскільки справа є суспільно значимою, і аби забезпечити рівність сторін, прокурор має належним чином ознайомитись з матеріалами.

Так право про обвинувачення волонтерки в торгівлі гумдопомогою продовжать розглядати вже другого березня.

Луцьку волонтерку судять за торгівлю гуманітарною допомогою (відео)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів