Поділитись:

Військовий з Тернополя загинув через місяць після мобілізації – ТЦК проводить перевірку

Неділя, 19 лютого 2023, 18:09

фото ілюстративне

Український військовий з Тернополя загинув на передовій менше ніж через місяць після отримання повістки. Територіальний центр комплектування проводить службову перевірку, щоб встановити відповідальних за підготовку та навчання особового складу. 

Про це повідомляє Українська правда.

Як повідомили у Тернопільському обласному ТЦК СП, військовий отримав повістку 18 січня, а вже 31 січня склав присягу. Вже 12 лютого захисника перевели до нового місця проходження служби, де він загинув внаслідок бойових дій 16 лютого.

«Наразі у Тернопільському ОМТЦК призначено службову перевірку, за результатами якої буде встановлено осіб, які відповідали за підготовку та навчання особового складу. Такий випадок, який стався з солдатом, не є системним. Командування військових частин бойового складу приділяє велику увагу навченості воїнів, оскільки це запорука збереження їх життя і життя тих, хто поруч», – йдеться в повідомленні.

Тим часом у соцмережах пишуть, що військовий нібито не проходив ніякої підготовки та не мав належного екіпірування, а повістку йому вручили «на зупинці».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
27 травня 2023
26 травня 2023
08:15
25 травня 2023
10:02