Поділитись:
«Волиньобленерго» ще раз перевірять на дотримання графіків
Середа, 08 лютого 2023, 09:00

Нацкомісія з регулювання енергетики проведе позапланові перевірки обленерго у семи областях.
Відповідне рішення комісія ухвалила на засіданні у вівторок, 7 лютого.
Перевірки щодо дотримання графіків відключень здійснять у Волинській, Вінницькій, Одеській, Київській, Тернопільській, Хмельницькій та Чернівецькій областях.
Під перевірку підпадають такі організації:
- АТ «Вінницяобленерго»;
- ПрАТ «Волиньобленерго»;
- ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі»;
- АТ «ДТЕК Одеські електромережі»;
- ВАТ «Тернопільобленерго»;
- АТ «Хмельницькобленерго»;
- АТ «Чернівціобленерго».
Нагадаємо: за недотримання графіків відключення світла та недостатнє інформування населення ПрАТ «Волиньобленерго» оштрафували на 85 тисяч гривень.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
коментарів
Увійти з:
Останні новини
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.