Поділитись:

Стронгмен та захисник України: що відомо про нового очільника волинських патрульних

Автор: Міла Роспопа |
Четвер, 02 лютого 2023, 13:25

Днями стало відомо, що колишній керівник волинських патрульних Андрій Крутень тепер очолює патрульну поліцію Львівської області. На його місце призначили Дмитра Мокича, який раніше виконував обов‘язки заступника начальника. 

Журналісти сайту новин Луцька та Волині «Конкурент» дізнавалися, що відомо про нового головного патрульного області. 

Майор поліції Дмитро Васильович Мокич очолив патрульну поліцію Волинської області наприкінці січня. 

Службу розпочав ще 2009 року в Збройних силах України. Згодом почав працювати у ДСНС на посаді пожежника-рятувальника.

У 2015 році вступив до лав Національної поліції України, тут свій шлях він розпочав із посади заступника командира однієї з рот батальйону управління патрульної поліції у Волинській області Департаменту патрульної поліції. І вже досвідченим офіцером у 2022 році був призначений на посаду заступника начальника управління патрульної поліції у Волинській області.

Як розповідають у патрульній поліції області, від початку повномасштабного вторгнення росії на територію України Дмитро Мокич активно взаємодіє з волонтерами, неодноразово допомагав відправляти харчі та необхідні речі колегам на територію проведення активних бойових дій. Організував проведення занять з військової бойової підготовки для підпорядкованого особового складу, а також забезпечив його додатковим тактичним спорядженням.

Дмитро Мокич (ліворуч), фото із соцмережДмитро Мокич (ліворуч), фото із соцмереж
 

Від початку квітня 2022 за власною ініціативою був відряджений у складі Зведеного загону Департаменту патрульної поліції до зони проведення активних бойових дій для виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету і територіальної цілісності України, відсічі й стримування агресора.

Одружений, має двох дітей. Активно займається спортом, брав участь у змаганнях зі стронгмену у складі команди патрульної поліції області. Судячи із соцмереж, Дмитро Мокич веде активне життя: до повномасштабної війни займався спортивним орієнтуванням, ходив у походи тощо. 

Дмитро Мокич (другий праворуч)Дмитро Мокич (другий праворуч)
 

Враховуючи позитивну характеристику та сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, виявлені ініціативи та відважності у небезпечних умовах з великим ризиком для життя, був нагороджений відомчою заохочувальною відзнакою Міністерства внутрішніх справ України «Вогнепальна зброя», кажуть у патрульній поліції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
01 квітня 2023
08:20
31 березня 2023
16:13
12:14