Поділитись:

Управління патрульної поліції в Луцьку та в Ковелі мають нових керівників

Вівторок, 31 січня 2023, 21:10

Управління патрульної поліції Волинської області та підрозділ у Ковелі мають нових керівників.

Про це повідомили в патрульній поліції України.

 

«Сьогодні перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький провів оперативну нараду з особовим складом Управління патрульної поліції у Волинській області. Зокрема представив двох новоспечених керівників», – йдеться в повідомленні.

Майор поліції Дмитро Мокич очолить патрульну поліцію Волинської області. Протягом останнього року він обіймав посаду заступника начальника УПП у Волинській області.

 

Старший лейтенант поліції Роман Оксентюк до цього часу служив на посаді командира взводу роти ТОР УПП у Волинській області. Відтепер призначений керівником відділу організації несення служби в місті Ковель.

 

Обидва новоспечені керівники підрозділів несуть службу в патрульній поліції Волинської області з 2015 року на різних посадах, тож добре знають особливості роботи своїх підрозділів.

«Дякую усім патрульним за службу на волинській землі і бажаю успіху новопризначеним керівникам. Не підведіть, а тільки розвивайте те, що вам довірено. Віримо та знаємо, що вам це під силу», – підсумував Олексій Білошицький.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
13:10
10:10
08:48
23 березня 2023