Україна не буде у безпеці, поки росія контролює Крим, – генерал Ходжес

Колишній командувач військ США в Європі генерал Бен Ходжес заявив, що боротьба за Крим стане ключовою у війні росії проти України.
Про це пише Українська правда, посилаючись на видання Insider.
«Визначальним майданчиком у цій війні є Крим. Уряд України розуміє, що не може погодитися на збереження росією контролю над Кримом. Україна не буде в безпеці й не матиме змоги відбудувати свою економіку, поки росія зберігає Крим», – зазначив він.
Генерал вважає, що Україна впродовж наступних кількох місяців створюватиме умови для остаточного звільнення Криму.
З його слів, для звільнення Криму Збройним силам України потрібна далекобійна високоточна зброя, зокрема ATACMS.
«Передача озброєння, спроможного позбавити росію будь-якого сховку після її ракетних та повітряних ударів, дозволить Україні зробити Крим непридатним для росіян», – наголосив генерал.
Ходжес заявив, що для звільнення Криму потрібно буде ізолювати півострів від рф, зруйнувавши Керченський міст.
При цьому генерал розкритикував адміністрацію Джо Байдена за небажання надавати Україні далекобійну зброю.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

На луцькій автостанції – скандал через ціни (фото)
У Луцьку – смертельна ДТП: таксі збило 19-річного юнака (відео)
У Луцьку хочуть виселити коледж харчових технологій зі Старого міста (фото)
У Луцьку руйнується замок Любарта: у чому річ (фото)
На Сході загинув Іван Войтович з Луцького району (відео)