Поділитись:

Росія хоче затягнути війну, – Зеленський

Понеділок, 30 січня 2023, 08:00

Президент Володимир Зеленський заявив, що росія намагається затягнути війну, а Україна повинна пришвидшити події й постачання зброї.

Про це йдеться у вечірньому зверненні. 

«Робимо все, щоб наш тиск все ж переважив штурмові можливості окупантів. І дуже важливо при цьому зберігати динаміку оборонної підтримки від наших партнерів. Швидкість постачання була й буде одним із ключових чинників у цій війні. росія сподівається затягнути війну, виснажувати наші сили. Отже, ми маємо зробити час нашою зброєю. Маємо пришвидшувати події. Пришвидшувати постачання й відкриття нових потрібних збройних опцій для України», – йдеться у повідомленні. 

Зеленський за підсумками засідання Ставки верховного головнокомандувача відзначив, що ситуація на фронті «дуже жорстка».

«Бахмутський, Вугледарський та інші напрямки в Донецькій області – це постійні російські штурми. Постійні намагання прорвати нашу оборону. Ворог не рахує людей і попри численні свої втрати зберігає високу інтенсивність атак. У деяких своїх війнах Росія втрачала загалом менше, ніж кладе там, зокрема під Бахмутом», – сказав він.

Президент нагадав, що цього тижня Україна має вагомі оборонні результати у відносинах зі Сполученими Штатами, Німеччиною, Польщею, Канадою, Бельгією, Норвегією, Італією та іншими країнами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
26 березня 2023
25 березня 2023
24 березня 2023