Поділитись:

У волонтерському пункті в Луцьку відкрили нову «соціальну вітрину» із взуттям (фото)

Неділя, 29 січня 2023, 08:00

У Центрі взаємопідтримки для внутрішньо переміщених осіб, який діє у приміщенні Луцького РАЦСу, відкрили нову «соціальну вітрину» зі взуттям.

Речі можуть обрати як переселенці, так і батьки, які виховують дітей з інвалідністю. Про це розповіла Суспільному керівниця центру Ліна Галан. З її слів, щодня до приміщення РАЦСу приходить дедалі більше людей, аби взяти необхідні речі.

«Напевно, цій категорії сімей найважче, тому що в них на руках, на вихованні діти, які потребують особливого догляду, і не завжди є кошти, щоб забезпечити взуттям всю родину і себе», – каже Ліна Галан.

Торік у волонтерському пункті запрацювали «соціальні вітрини» з одягом для вагітних, шкільною формою та верхнім одягом. Усі речі, які наразі можна отримати в РАЦСі, нові, їх надають місцеві підприємці.

«Демісезонні хороші пальта – вони є в чорному, червоному, є отакі. Це – луцька підприємиця, яка роздала піджаки хлопцям до школи підліткові», – зазначила керівниця центру.

Від початку заснування Центру допомагає людям підбирати одяг волонтерка Олена Заєць. Окрім нових речей, каже, є й вживаний одяг, котрий приносять небайдужі волиняни.

У січні 2023-го Центр взаємопідтримки для внутрішньо переміщених осіб змінив графік роботи і працює тричі на тиждень: у понеділок, середу та четвер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
13:10
10:10
08:48
23 березня 2023