Поділитись:

У новорічну ніч в Макіївці було знищено понад 300 окупантів, – британська розвідка

Субота, 28 січня 2023, 13:38

Внаслідок удару ЗСУ по будівлі училища у Макіївці у новорічну ніч було знищено понад 300 російських військових.

Про це йдеться у розвідувальному огляді міноборони Британії в суботу, 28 січня, – повідомляє «Європейська правда».

«Росія з високою ймовірністю зазнала втрат у понад 300 осіб внаслідок удару по розміщенню військ у Макіївці під Донецьком 1 січня 2023 року. За нашими оцінками, більшість із них, швидше за все, були вбиті або зникли безвісти, а не отримали поранення», – йдеться у повідомленні.

Як відзначається, після удару Міністерство оборони росії пішло на рідкісний крок і публічно визнало, що зазнало втрат, заявивши про 89 убитих.

Ймовірно, російські посадовці вважали, що ухилятися від коментарів перед широкою критикою на адресу російського командування у зв'язку з цим інцидентом недоцільно, вважає британська розвідка.

Різниця між кількістю жертв, визнаних росією, і можливим справжнім числом жертв підкреслює повсюдну присутність дезінформації в російських публічних заявах, наголошується у зведенні.

Як правило, це відбувається в результаті поєднання навмисної брехні, санкціонованої вищим керівництвом, і поширення неточних повідомлень молодшими посадовими особами, які прагнуть применшити свої промахи в російській культурі «звинувачення та звільнення».

Раніше Генштаб ЗСУ підтвердив, що 31 грудня українські військові вдарили по району зосередження окупантів у Макіївці Донецької області. Українське командування розповіло, що внаслідок удару було знищено та пошкоджено до 10 одиниць ворожої військової техніки різних типів. Центр стратегічних комунікацій ЗСУ перед цим заявляв, що в Макіївці загинули близько 400 окупантів, ще приблизно 300 – зазнали поранень різної важкості.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
31 березня 2023
30 березня 2023
14:32
08:10