Поділитись:

У Нідерландах держслужбовцям радять не користуватися TikТok

Субота, 28 січня 2023, 03:14

Працівникам органів державної влади в Нідерландах порадили не використовувати китайський застосунок TikТok, доки компанія не відкоригує свою політику щодо захисту даних.

Про це пише Politico з посиланням на представників нідерландського уряду, – повідомляє Громадське.

Співрозмовники видання повідомили, що нідерландські міністерства та відомства здебільшого дотримуються рекомендацій та припинили службову комунікацію та рекламу на платформі.

Речник Міністерства загальних справ зазначив, що посадовців не змушували видаляти ТікТок із власних телефонів – рекомендації стосувалися урядової комунікації. 

Також прессекретар додав, що складно оцінити, наскільки суворо урядові служби дотримувалися порад, оскільки Міністерство не контролює використання додатка окремими службами. 

Однак двоє посадовців розповіли Politico, що порада спричинила очевидний відхід з додатка.

За даним видання, у Нідерландах застосунком користується близько 3,5 мільйонів людей.

Як відомо, на початку листопада компанія TikTok визнала, що деякі її співробітники в Китаї мали доступ до даних європейських користувачів. Тоді Міністерство загальних справ Нідерландів вперше порадило уряду припинити використовувати ТікТок.

Одним з найзапекліших критиків ТікТок у Європі є президент Франції Емманюель Макрон, який назвав застосунок «оманливо невинним», а також джерелом російської дезінформації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів