Поділитись:

Хай путін не розраховує на зменшення підтримки України Заходом, – Шольц

Четвер, 26 січня 2023, 11:08

Канцлер Німеччини Олаф Шольц вважає, що президент росії володимир путін не шкодує ресурсів і готується до довгої війни, але йому не варто розраховувати, що підтримка Заходом України ослабне.

Про це, як пише «Європейська правда», він сказав в ефірі німецького мовника ZDF.

Шольц назвав рішення надати Україні танки Leopard дуже чітким сигналом путіну.

«Це дуже чітке послання путіну, що його імперіалістична війна не буде успішною, тому що ми будемо підтримувати Україну разом, не даючи себе розділити – і в той же час завжди будемо стежити за тим, щоб не стати стороною у війні», – сказав він.

Шольц наголосив, що між росією і НАТО не повинно бути війни. Саме тому він і президент США Джо Байден чітко дали зрозуміти, що жодні винищувачі не будуть доставлені або наземні війська не будуть відправлені в Україну.

На питання про критику можливо занадто нерішучого рішення про постачання танків Leopard, він відповів: «Я вважаю – і кажу це дуже чітко і дуже рішуче – що було б безвідповідально діяти інакше».

Шольц підкреслив, що танки Leopard дуже ефективні. Тим не менш, слід припустити, що війна не закінчиться швидко, оскільки путін готовий прийняти неймовірно високі втрати своїх солдатів і техніки.

Однак, зі слів Шольца, «путін не може розраховувати на те, що підтримка України зменшиться».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
06 червня 2023
07:04
05 червня 2023
04 червня 2023
13:50
12:35