Поділитись:

Офіційно: Німеччина передасть ЗСУ роту танків Leopard 2A6

Середа, 25 січня 2023, 13:47
Офіційно: Німеччина передасть ЗСУ роту танків Leopard 2A6

Уряд Німеччини ухвалив рішення про надання українським Збройним силам основних бойових танків роту танків Leopard 2A6 зі складу Бундесверу.

Про це йдеться у заяві на сайті уряду ФРН, пише «Європейська правда».

«Канцлер Олаф Шольц оголосив у середу на засіданні уряду, що Німеччина і надалі посилюватиме свою військову підтримку Україні. Він повідомив, що Федеральний уряд прийняв рішення про надання українським збройним силам основних бойових танків Leopard 2. Це результат інтенсивних консультацій з найближчими європейськими та міжнародними партнерами Німеччини», – йдеться у заяві.

Зазначається, що мета союзників – швидко зібрати два танкових батальйони з танками Leopard 2 для України.

На першому етапі Німеччина надасть роту з 14 танків Leopard 2A6 зі складу Бундесверу. Інші європейські партнери своєю чергою передадуть танки Leopard 2.

Підготовка українських екіпажів має розпочатися найближчим часом у Німеччині. На додаток до навчання, пакет також включатиме логістику, боєприпаси та технічне обслуговування систем.

«Німеччина надасть країнам-партнерам, які хочуть швидко передати Україні танки Leopard 2 зі своїх запасів, відповідні дозволи на їхню передачу», – йдеться у заяві.

Нагадаємо: Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив про розгляд європейськими країнами можливості передачі Україні багатофункціональних легких винищувачів F-16.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів