Правоохоронці за добу знайшли наркотики в шістьох волинян (фото)

Протягом доби на Волині поліцейські викрили шість фактів незаконного обігу наркотиків та психотропних речовин у Володимирському, Луцькому та Камінь-Каширському районах.
Про це повідомив сектор комунікації поліції Волинської області на сайті ГУНП.
У вівторок, 24 січня, у Володимирі оперативники виявили у 22-річного місцевого мешканця пакунки з канабісом та амфетаміном.
У Маневичах співробітники карного розшуку виявили у 21-річного місцевого жителя пакет з кристалічною речовиною, ззовні схожою на психотропну речовину альфа-PVP.
У Луцьку та Луцькому районі зафіксували 4 факти незаконного обігу наркотиків. У громадян вилучили понад 20 грамів порошкоподібної речовини та 60 капсул із рослинною речовиною.
Вилучені речовини направили до Волинського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України для проведення відповідних експертиз.
Триває слідство, під час якого будуть з’ясовані усі обставини злочинів.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

У Києві поліція прийшла з обшуками до хлопців, які споювали і ґвалтували дівчат на камеру (відео)
Шукатимуть усією громадою: у Луцькому районі збираються на пошуки зниклого чоловіка
Показали момент ДТП у Луцьку, внаслідок якого Mercedes «завис» на стовпчику (відео)
Де на Волині не буде світла 3 лютого: графік відключень
Знущання з дівчат на камеру: двоє молодиків – в ізоляторі, ще шістьом – вручили повістки (відео)