Поділитись:

Чому не відкриють ще один пункт пропуску на волинському кордоні

Вівторок, 17 січня 2023, 14:15
Чому не відкриють ще один пункт пропуску на волинському кордоні

Попри суттєве навантаження на два діючі пункти пропуску, Волинська митниця не планує відкривати ще один додатковий, як це роблять у Чернівецькій, Львівській та Закарпатській областях. 

Про це під час пресконференції у вівторок, 17 січня повідомив виконувач обов'язків начальника Волинської митниці Микола Татарчук

На його думку, поки залишається загроза з боку Білорусі, не зовсім доцільно буде вкладати кошти в інфраструктурні проекти близько до кордону. 

Під час пресконференції Микола Татарчук підсумував роботу пунктів пропуску «Ягодин» та «Устилуг» у воєнний 2022 рік. Так, на початку року зусилля митників були зосереджені на тому, аби спростити перетин кордону для біженців з України. 

«У перші днів війни ніхто не думав про наповнення бюджету. Всі думали про безпечну евакуацію людей, які намагалися виїхати через війну. Наше завдання було якнайшвидше їх оформити і допомогти перетнути кордон. Пункт пропуску «Ягодин» був переформатований за декілька днів на виїзд з України. Ми привели чергу до більш комфортних цифр», – пояснив Микола Татарчук. 

Микола ТатарчукМикола Татарчук
 

Він додав, що згодом довелося адаптуватися до нових потреб. Так, у певний момент через «Ягодин» почали пропускати тільки вантажні автомобілі. Виняток становлять хіба пасажирські автобуси, яким дозволено перетинати кордон на цьому пункті пропуску. 

Завдяки співпраці з польськими колегами пропускну спроможність «Ягодина» збільшили із 25 до 42 тисяч транспортних засобів. За потреби митники можуть пропускати навіть 45 тисяч транспортних засобів. 

Пункт пропуску «Устилуг» зараз працює на 150-200% своєї пропускної спроможності, повідомив Микола Татарчук. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів