Поділитись:

Росіяни планують захопити Донбас, а потім взятися за Запоріжжя, – Генштаб

Четвер, 12 січня 2023, 13:24

фото ілюстративне

Генеральний штаб ЗСУ очікує, що найближчим часом російські війська будуть намагатися захопити усю територію Донецької області, а після цього пробувати окупувати частину Запорізької області.

Про це сказав заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ бригадний генерал Олексій Громов, – повідомляє Українська правда.

«Прогнозується, що найближчим часом противник буде намагатися вийти на адміністративні кордони Донецької області, а надалі може активізувати свої дії щодо захоплення лівобережної частини Запорізької області», – зазначив Олексій Громов.

Генштаб також прогнозує, що окупанти і надалі будуть завдавати ракетно-авіаційних ударів по об’єктах критичної інфраструктури по всій території України.

Громов додав, що для реалізації своїх планів щодо захоплення України росія анонсувала масштабні заходи з реформування збройних сил, зокрема збільшення загальної чисельності до 1,5 мільйона осіб та формування щонайменше 20 нових дивізій.

У Генштабі вважають, що ці дії рф свідчать про наміри кремля включитись у довготривале протистояння та підготовку до ведення масштабних бойових дій.

«Головною метою противника залишається захоплення всієї території нашої країни і знищення державності України», – підсумував Громов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
27 травня 2023
26 травня 2023
08:15