Поділитись:

Трьох волинських музикантів номінували на престижну премію (фото)

Субота, 07 січня 2023, 16:52

Троє волинян стали номінантами музичної премії Culture Awards 2022.

Про це повідомляє ВСН з посиланням на інстаграм-сторінку Culture Ukraine.

«Ми вирішили продовжити нашу традицію, адже попри те, яким тяжким виявився 2022-й рік, у музичному аспекті він все-таки приніс нам деякі подарунки. Тож, ми раді оголосити про початок голосування Culture Awards 2022», – йдеться на сторінці проєкту.

Організатори відібрали по 12 номінантів у кожній категорії (виняток – додаткова номінація «Найгірша пісня року»). Обирали серед кандидатів, які підписники сторінки запропонували в опитуваннях у сторіз.

Виконавець зі Старої Вижівки Ярослав Карпук під псевдонімом Yaktak та співак з Луцька Валентин Мушинський (Olivan) стали номінантами Culture Awards 2022 у категорії «Кращий новий артист».

А альбом «Art оборона» відомого артиста з Луцька Дмитра Монатика (Monatik) номінована в категорії «Альбом року».

  

Оберуть переможця шляхом голосування. Голосувати можна декілька разів (аналогічно до деяких закордонних премій) – це змагання фанатської авдиторії. Саме рішення людей найбільше вплине на фінальний результат – 50 %. Також до голосування будуть залучені люди, дотичні до музичної індустрії: їхня думка складатиме 25 % від остаточного рішення. Решта 25 % припадатиме на плечі редакції Culture Ukraine.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
11:20
10:22
21 березня 2023
13:43
20 березня 2023