Поділитись:

Волинські тероборонівці не припиняють навчання на українсько-білоруському кордоні (фото, відео)

П'ятниця, 30 грудня 2022, 15:45

Волинські тероборонівці не припиняють навчання на українсько-білоруському кордоні. Зараз бійці окремих підрозділів бригади на полігоні вдосконалюють свої навички, зокрема щодо знищення ворожої бойової техніки.

Як розповів «Суспільному» заступник командира роти вогневої підтримки, старший лейтенант з позивним «Батя» Василь, бійці тренуються постійно, охороняють кордон і до будь-яких ситуацій готові. На озброєнні мають як стрілецьку техніку, так і потужні засоби ураження.

«Можемо висуватися в будь-який район, маємо техніку для забезпечення. Кулемети, гранатомети, гармати все в нас є. Ми працюємо з засідок, все в закритих позиціях, закопані, заховані, можемо чекати добу, дві, три. Вийшли, спалили і потім ще раз спалили», – зазначив військовий.


Тренуються бійці територіальної оборони в умовах, максимально наближених до бойових, – каже лікарка медичного пункту батальйону Ольга. З її слів, є й імітація вибухів, і імітація поранення бійця.

Медики надають домедичну допомогу за алгоритмом MARCH, що дозволяє максимально в обмежений термін перемістити пораненого на велику відстань. Лікарка Ольга говорить: якщо одні поранення видимі й фіксовані, то інші можна не помітити.

«Тут ви побачили той варіант, коли потерпілий надав сам собі невідкладну допомогу з допомогою стрільців санітарів, було накладено турнікет, тобто зупинена кровотеча, в результаті чого бойові медики мали трошки більше часу для огляду», – додала медикиня.

40-річний військовослужбовець Андрій працює зі стрілецькою зброєю і закріплює знання з домедичної допомоги. У мирному житті працював на будівництві. До військкомату наприкінці лютого прийшов сам, і від початку повномасштабної війни несе службу на прикордонні.

«Навчаємося надавати першу медичну допомогу, навчаємося різної тактики використання зброї. Хай тільки спробують – получать по зубах однозначно», – говорить боєць.

На іншій ділянці полігону тероборонівці вправляються з протитанковим озброєнням, імітуючи ситуацію, коли через кордон з Білоруссю прорвалась колона танків.

Зі слів командира протитанкового взводу Ігоря, ворожі об'єкти тероборонівці знищили.

«Я задоволений результатом своїх розрахунків – шість із шести. Це дуже класно!», – сказав військовий.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
26 березня 2023
19:14
11:06
25 березня 2023
16:14
24 березня 2023
21:45