Поділитись:

Китайці знайшли спосіб, як стати «невидимкою» для камер спостереження

Четвер, 08 грудня 2022, 02:53
Китайці знайшли спосіб, як стати «невидимкою» для камер спостереження

Група з чотирьох аспірантів Уханьського університету в Китаї розробила куртку InvisDefense, яка для камер безпеки зі штучним інтелектом є плащем-невидимкою. Він ефективно приховує людину, яка її носить.

Про це пише ТСН.

Це пальто – інноваційний спосіб обійти технологію виявлення людини штучним інтелектом, яку використовують камери безпеки.

«Камуфляжні малюнки на пальті, розроблені за допомогою алгоритму, не помічаються камерами видимого світла. Вночі, коли камери безпеки зазвичай ідентифікують людей за допомогою інфрачервоного теплового зображення, вбудовані в пальто теплові пристрої випромінюють різну температуру, створюючи незвичайний тепловий малюнок, який дозволяє пальту летіти під радаром», – йдеться у статті.

Аспірант з інформатики VICE World News Вей Хуей, який розробив основний алгоритм пальта, сказав, що це пальто – інноваційний спосіб обійти технологію виявлення людини штучним інтелектом, яку використовують камери безпеки. 

Зазначається, коли студенти перевірили пальто на камерах відеоспостереження, точність виявлення пішоходів знизилася на 57 відсотків. Дослідники кажуть, що одним з головних труднощів його розробки було досягнення балансу між обманом як камери, так і людського ока.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів