Поділитись:

На Волині ремонтують дорогу біля кордону – вкладають новий асфальт (фото)

Понеділок, 05 грудня 2022, 17:32

Дорожня техніка з’явилася ділянці автошляху М-07 Київ – Ковель – Ягодин неподалік міжнародного пункту пропуску через українсько-польський кордон – асфальтують 2,5 кілометра дороги на під’їзді до ПП «Ягодин».

Про це у понеділок, 5 грудня, повідомили на фейсбук-сторінці Служби автомобільних доріг у Волинській області.

Між населеними пунктами Коцюри і Римачі на відтинку протяжністю 2,5 км укладають вирівнюючий шар асфальту. Дорожники працюють на лівому проїзді, що має дві смуги руху в одному напрямку (зі сторони пункту пропуску). 

На вказаній ділянці цьогоріч уже працювала техніка цього підрядника. У лютому поточного року, за кілька днів до початку повномасштабного збройного нападу РФ, тут стартували роботи з поточного середнього ремонту. Планували відновити 10-кілометрову ділянку автодороги М-07 перед пунктом пропуску. 
На той час проводили земляні роботи та відфрезерували зношений шар дорожнього покриття на відрізку у два з половиною кілометри.

Однак, у зв’язку з введенням в країні воєнного стану, роботи на об’єкті призупинили. Власне, на паузу поставлені всі цьогорічні плани робіт з будівництва, реконструкції, капітального та поточного ремонтів на автодорогах державного значення області, їх наразі підтримують в проїзному стані в межах робіт з експлуатаційного утримання.

Насамперед працюють на автошляхах за маршрутами руху гуманітарних та експортних вантажів, і саме «варшавська» траса посідає ключове місце у списку таких надважливих волинських шляхів. 

Значне збільшення потоку вантажного транспорту автодорогою М-07 призвело до подальшого виникнення деформацій дорожнього покриття на тих ділянках, що потребують ремонту, зокрема на під’їзді до пункту пропуску. Особливо стрімкого руйнування зазнав відфрезерований відтинок лівого проїзду. 
Аби усунути умови, що загрожують безпеці учасників дорожнього руху, наразі асфальтуємо його в межах експлуатаційного утримання.

Водночас на автодорозі М-07 працюють ще на двох об’єктах:

  • поновлюють дорожнє покриття на майже 2-кілометровій ділянці безпосередньо перед пунктом пропуску «Ягодин» – «Дорогуськ»;
  • влаштовують широке укріплене узбіччя між населеними пунктами Старі Кошари і Підгородне. 

Автошлях М-07 покращують у рамках програми «Відкритий кордон», що передбачає ліквідацію вузьких місць на західному кордоні України задля швидкого і системного поліпшення як вантажних, так і пасажирських перевезень Україна – ЄС. 

Водіїв закликають бути максимально уважними та обережними на ділянках, де працюють дорожники.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
31 січня 2023
25 січня 2023
20 січня 2023
16 січня 2023
09 січня 2023
04 січня 2023
03 січня 2023
02 січня 2023
28 грудня 2022
27 грудня 2022
26 грудня 2022