Поділитись:

У Польщі вщент згорів будинок, в якому мешкали біженці з України (фото)

Субота, 03 грудня 2022, 17:09

У польському селі Вшесьцє поблизу Слупська (Поморське воєводство) у п'ятницю загорівся будинок, в якому проживають біженці з України.

Про це пише «Європейська правда» з посиланням на Polsat News.

У господарському приміщенні, переобладнаному для проживання людей, проживали 33 особи. Ще до прибуття пожежної бригади 31 біженець встиг евакуюватися. Прибувши на місце, служби розпочали пошуки зниклих. Як згодом з'ясувалося, це була мати з дитиною, за якою вона пішла до школи.

Ніхто з мешканців будинку не постраждав.

Пожежу ліквідовували 15 пожежних бригад. Вогонь охопив всю будівлю.

 

Як повідомила капітан Івона Ленарт з пожежної бригади Слупська, пожежу ліквідували у п'ятницю, 1 грудня, ввечері.

Після первинних обстежень стало зрозуміло, що конструкція будівлі зазнала значних пошкоджень і більше не придатна для проживання. З іншого боку, вогнеборці врятували прилеглі будівлі.

Муніципалітет Слупська, на території якого знаходиться згоріла будівля, повідомив, що забезпечить постраждалих мешканців необхідними речами, зокрема ковдрами, рушниками та предметами першої необхідності.

«Ми також маємо запевнення від власника закладу, що погорільці мають де переночувати, хоча ми підготували наші загальні кімнати для такої потреби», - запевнила очільниця гміни Барбара Дикєр. Вона не виключила, що в суботу буде організовано збір коштів для постраждалих.

Про причини пожежі не повідомляють. У поліції заявили, що проведуть ретельну перевірку місцевості, а також експертизу за участю поліцейського техніка та пожежного експерта.

Нагадаємо: у турецькому порту вибухнув нафтовий танкер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Надрукувати
мітки:
коментарів
29 січня 2023
28 січня 2023
27 січня 2023
26 січня 2023
25 січня 2023
24 січня 2023
22 січня 2023