Поділитись:

На росії зробили експонатом музею шкарпетку загиблого в Україні окупанта (фото)

Середа, 30 листопада 2022, 05:21

В експозиції Олексіївського краєзнавчого музею в Бєлгородській області рф виставлено особисті речі, які належали молодшому лейтенанту Вадиму Рожкову. Російський військовий загинув у червні цього року у війні проти України на Донбасі.

Про це повідомляє видання "Полігон" з посиланням на сайт державного каталогу музейного фонду росії.

Як уточнюється, в експозицію музею, зокрема, потрапили "військові черевики для низьких температур", камуфляжні штани та матроска Рожкова. Також відвідувачі можуть подивитися на "гольф спортивний", який належав військовому. Він представлений в одиничному екземплярі, на відміну від взуття, що йде у парі.

 

В Олексіївському музеї є особисті речі й інших військових – Олексія Брянцева та Сергія Шевченка. Тут представлені куртка, кашкет і фляжка з написом "Седой".

 

Серед інших предметів експозиції є також боксерські рукавички та армійський жетон росіянина Едуарда Іванченка, який служив у ЗС рф на контрактній основі.

Експозиції російських музеїв: особисті речі військових ЗС рф

Журналісти пишуть, що музей у Бєлгородській області – не єдиний, де представлені речі загиблих у війні проти України росіян. Схожа експозиція є у музейному центрі Чумакова в Оренбурзі. Там зберігається книга із віршами Ельдара Муратшина, який загинув ще у березні.

У музеї краєзнавства в Саратові представлені штани, нашивки, бирка від речового мішка та фотографія Ордена мужності Юрія Хахуліна, який загинув у березні.

Корочанський краєзнавчий музей демонструє тільник і військову форму військового рф Руслана Яровського, який загинув у вересні.

Інгуський краєзнавчий музей виставив ксерокопію указу президента рф володимира путіна про нагородження старшого сержанта Ісламу Барханоева Орденом мужності посмертно.

У Новочеркаському музеї історії донського козацтва можна побачити дві футболки з написами "Za Наших". Там само демонструють дитячі шорти та майку із символом Z та гаслом "СвоихНеБросаем".

 

Ще один краєзнавчий музей у Бєлгородській області додав до експозиції дерев'яні значки та нашивку з символами Z та V, а також сувенірну монету з зображенням путіна, присвячену повномасштабній війні проти України.

Курганінський історичний музей у Краснодарському краї вирішив виставити статуетку "Бабусі з червоним прапором".

А Оренбурзький губернаторський історико-краєзнавчий музей експонує російську газету "Комсомольська правда" від 25 лютого 2022 року зі статтею "Чим закінчиться спецоперація [повномасштабна війна] в Україні".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
06 лютого 2023
05 лютого 2023
30 січня 2023
22 січня 2023
21 січня 2023
17 січня 2023
08 січня 2023
01 січня 2023
29 грудня 2022
18 грудня 2022
05 грудня 2022