Поділитись:

ЄС допоможе Україні пережити зиму в умовах браку електрики, – Боррель

Понеділок, 28 листопада 2022, 12:57

Урядовці країн ЄС обговорять заходи подальшої допомоги Україні для підготовки до проходження зими в умовах нестачі електроенергії, оскільки російські загарбники продовжують знищувати критично важливу цивільну інфраструктуру України.

Про це заявив високий представник ЄС Жозеп Боррель у понеділок, 28 листопада у Брюсселі перед початком Ради міністрів закордонних справ європейських країн, повідомляє «Укрінформ».

«Він, путін, продовжує бомбити Україну. Путін продовжує свої спроби перетворити Україну на чорну діру – без світла, без електрики, без тепла, – щоб приректи українців на темряву та холод. Тож ми маємо продовжувати нашу підтримку, надавати Україні більше матеріалів для того, щоб зустріти цю зиму без електроенергії. Це означає багато речей: від електричних установок до усього, що може бути необхідним, щоб пережити цю зиму без електрики. Це важко собі уявити, але саме це трапляється. Тож сьогодні ми маємо поглянути на війну в Україні з точки зору гуманітарної кризи», – наголосив Боррель.

Він зауважив, що під час зустрічі міністри розглянуть ситуацію в Україні та в Афганістані, але головна увага під час обговорення буде зосереджена на ситуації в Африці та розвитку відносин між ЄС та Африканським Союзом.

Нагадаємо: раніше Боррель заявив, що у допоміжній військовій місії ЄС для України, яка невдовзі зможе одночасно готувати до 15 тисяч українських військовослужбовців, братимуть участь не лише країни на кордонах з Україною, але й всі країни-члени ЄС, кожна з яких візьме на себе специфічні напрямки такого тренування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
01 лютого 2023
31 січня 2023
30 січня 2023
28 січня 2023
27 січня 2023
26 січня 2023
23 січня 2023
20 січня 2023
17 січня 2023