Поділитись:

На Волині на охорону довкілля спрямували 19,2 мільйона гривень екологічного податку

Понеділок, 28 листопада 2022, 09:43

фото ілюстративне

Упродовж січня-жовтня 2022 року волинські господарюючі суб’єкти сплатили до бюджету 19,2 мільйона екологічного податку.

Про це повідомляє сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.

Із загальної суми надходжень екологічного податку в області 14,2 мільйона гривень спрямовано до загального фонду, 5 мільйонів гривень – надходження спецфонду.

Піклуватися про довкілля потрібно, чесно сплачуючи податки, – наголошують у Головному управлінні ДПС у Волинській області. Тому господарюючі суб’єкти, діяльність яких завдає шкоди навколишньому середовищу, зобов’язані зареєструватися платником екологічного податку.

Зокрема, реєстрацію платником екологічного податку повинні мати всі СГД, які здійснюють викиди забруднюючих речовин у повітря, скиди у водні об’єкти та розміщують відходи у спеціально відведених місцях.

Водночас у податковій службі наголошують: Волинь належить до регіонів, у яких не ведуться активні бойові дії. Отож, платники податків зобов’язані дотримуватися вимог закону і своєчасно перераховувати податки до бюджету.

«Ефективна протидія військовій агресії рф вимагає належного фінансового забезпечення, як і вирішення поточних питань соціально-економічного характеру. Лише за умови неухильного дотримання вимог податкового законодавства всіма платниками держава і громади отримуватимуть кошти для протидії ворогу і фінансування соціальної сфери», – зазначають податківці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів