Поділитись:

Війська НАТО проводять навчання біля кордонів Білорусі та росії (відео)

Субота, 26 листопада 2022, 12:02

Польські солдати під час військових навчань біля кордонів з Білоруссю та Калінінградською областю росії відпрацьовували оперативну сумісність з діями американських, британських, румунських та хорватських сил.

Про це повідомляє ТСНпосилаючись на Міністерство оборони Польщі.

Дві тисячі військовослужбовців Альянсу взяли учать у навчаннях Tumak 22 на півночі Польщі поблизу кордонів з Білоруссю та Калінінградською областю росії.

Військові Польщі відпрацьовували оперативну сумісність з американськими, британськими, румунськими та хорватськими колегами. 

Під час навчань бійці перетинали водойми, відбивали атаки умовного противника, а також проводили контрнаступ. Також залучили тисячу одиниць бойової техніки та матеріально-технічного забезпечення. 

Як відомо, президент Польщі Анджей Дуда після ракетного інциденту у Пшевудові допустив, що на території Польщі можуть повторитися нещасні випадки внаслідок війни, яка точиться в Україні.

Окрім того, напередодні стало відомо, що Балтійський флот росії проведе масштабні військові навчання у Калінінградській області, що поблизу польського кордону. До навчань залучать авіацію, ППО, танки та моторизовані стрілецькі одиниці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
08:10
07 лютого 2023
06 лютого 2023
05 лютого 2023
12:44