Поділитись:

Детективи й аналітики БЕБ розпочали роботу на Волині

П'ятниця, 04 листопада 2022, 16:22
Детективи й аналітики БЕБ розпочали роботу на Волині

На посади детективів та аналітиків Територіального управління Бюро економічної безпеки у Волинській області призначили сімох співробітників.

Про це повідомили на сайті Бюро економічної безпеки України.

У п'ятницю, 4 листопада, відділ детективів і відділ аналізу інформації та управління ризиками розпочали свою роботу. Йдеться про трьох старших детективів, двох детективів та двох старших аналітиків.

Раніше, конкурсна комісія Територіального управління БЕБ у Волинській області завершила перший відбір детективів та аналітиків на зайняття вакантних посад гласних штатних працівників. Відбір фахівців відбувався у кілька етапів: кандидати складали іспит на знання загального та спеціального законодавства, проходили психологічне тестування, поліграф (за згодою) та співбесіду з членами Конкурсної комісії.

«Ми вже завершили перший конкурсний відбір аналітиків та детективів. Семеро фахівців вже призначено на відповідні посади і вони приступають до виконання службових обов’язків. Конкурс виграли фахівці високого рівня без корупційних бекґраундів. Роботи багато, але ми налаштовані продемонструвати високі результати вже найближчим часом», – розповів керівник ТУ БЕБ у Волинській області Ярослав Войтович.

За словами очільника Теруправління БЕБ у Волинській області, робота нової команди базуватиметься на врахуванні специфіки регіону.

«Сама по собі Волинська область має унікальне територіальне розташування. Залишаючись у глибокому тилу на кордоні з Польщею, саме Волинь концентрує потенційну небезпеку стати новою лінією фронту у випадку вступу у воєнні дії Білорусі як союзника РФ. Працюватимемо у важких умовах соціальної напруги. А втім, перед нами стоять дійсно важливі завдання», – розповів керівник Територіального управління.

Головні завдання роботи ТУ БЕБ у Волинській області:

  • виявлення ризиків і загроз економічній безпеці держави, напрацювання способів їх мінімізації та усунення;
  • забезпечення економічної безпеки держави шляхом запобігання, виявлення, припинення, розслідування кримінальних правопорушень, що посягають на функціонування економіки держави;
  • збирання та аналіз інформації про правопорушення, що впливають на економічну безпеку держави, та визначення способів запобігання їх виникненню в майбутньому;
  • планування заходів у сфері протидії кримінальним правопорушенням, віднесеним законом до його підслідності;
  • виявлення та розслідування правопорушень, пов’язаних з отриманням та використанням міжнародної технічної допомоги.

Нагадаємо, що ТУ БЕБ у Волинській області – одне з шести територіальних управлінь БЕБ, які наразі розпочинають свою роботу в Україні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів