Волинянка виграла чемпіонат України з кросу серед молоді

Понеділок, 31 жовтня 2022, 23:25
29-30 жовтня в Ужгороді відбувся чемпіонат України з кросу. Попри війну змагання зібрали 267 учасників та учасниць з 23 областей та з міста Києва.
Про це інформує федерація легкої атлетики Волинської області.
Неабиякої інтриги турніру додавало те, що він був відбірковим стартом на чемпіонат Європи з кросу, який 11 грудня відбудеться в Італії. Оскільки до команди, згідно з критеріями, потрапляють по одному атлету й одній атлетці в кожній з дисциплін та по двоє в естафеті, не дивно, що боротьба за перемогу точилася неабияка. Серед молоді її виграла волинянка.
Чемпіонкою України серед молоді стала Іванна Потапчук (Кух). Вона пробігла 6 км за 23.12 хв.
«Відзначити треба усю нашу неймовірну команду, яка посіла високе 4 місце у загальному заліку. А також Яну Боровець та Андрія Матюка, що вибороли срібло у забігах на 2 і 3 км», – йдеться у повідомленні.