Поділитись:

Путін готовий до переговорів із Заходом, але є умови, – Лавров

Неділя, 30 жовтня 2022, 13:31

Глава МЗС росії Сергій Лавров заявив, що президент країни-агресорки володимир путін усе ще готовий до переговорів щодо України.

Про це пише Українська правда, посилаючись на російські ЗМІ.

«Ми завжди готові вислухати наших західних колег, якщо вони звернуться з черговим проханням організувати розмову. Сподіваюся, що, крім відтворення в контактах по лінії дипломатичних відомств і по інших каналах того, вони публічно в пропагандистському запалі кажуть, нам зможуть запропонувати якісь серйозні підходи, які сприятимуть розрядці напруженості й повністю враховуватимуть інтереси російської федерації та її безпеки», – заявив Лавров.

Зі слів Лаврова, росія готова говорити із Заходом, якщо він звертатиметься до рф з «реалістичними пропозиціями, що спираються на принципи рівноправності та взаємної поваги інтересів, спрямованих на пошук компромісів і балансу інтересів усіх країн у цьому регіоні».

Він запевняє, що за останні пів року «було кілька ініціатив з боку американців і деяких інших західних колег, які просили про телефонні розмови з російським лідером».

Також Лавров заявив, що деякі міністри закордонних справ зверталися і до нього з таким же проханням і він завжди давав згоду.

Глава МЗС росії також додав, що президент володимир путін неодноразово говорив про те, що рф ніколи не відмовлялася і не відмовляється від переговорів, а відмовляється нібито «Україна за прямою вказівкою західних спонсорів».

Лавров також пригрозив, що «чим довше вони тягнуть із переговорами, тим складніше їм буде з нами домовлятися».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
02 червня 2023
23:10
08:00
01 червня 2023
31 травня 2023
30 травня 2023
29 травня 2023