Поділитись:

На Волині чоловіки-переселенці не хочуть ставати на військовий облік

Середа, 26 жовтня 2022, 10:05

На Волині виникли труднощі з постановкою на військовий облік чоловіків із числа внутрішньо-переміщених осіб.  

Про це під час пресконференції повідомив заступник начальника ОТЦК та СП, начальник сектора мобілізаційно-оборонної роботи волинського ОТЦК та СП, полковник Павло Свадовський, – пише ІА «Волинські Новини». 

З його слів, станом на 25 жовтня 2022 року на Волині на військовий облік стали 2 260 чоловіків з числа ВПО, із них 198 – кадрових офіцерів. З початку повномасштабного вторгнення до лав ЗСУ призвали 443 ВПО (із них – 82 офіцери), які стали на облік на території області.

Полковник зазначив, що точної кількості ВПО, які прибули на Волинь, не назве ніхто, оскільки часто чоловіки-переселенці зумисно не повідомляють відповідні органи про зміну місця реєстрації.

За попередньою інформацією на Волині – від 25 до 30 тисяч чоловіків-переселенців призовного віку (зокрема й люди, які знялися військового обліку у зв’язку з поверненням на деокуповані території тощо).

«Вони не хочуть воювати. Звісно, не всіх внутрішньо-переміщених осіб потрібно гребти під одну гребінку, але у більшості із них нема бажання ставати на облік та захищати країну. Але час все розставить на свої місця», – наголосив Павло Свадовський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів