Поділитись:

Малоймовірно, що путін застосує ядерну зброю, – міністр оборони Британії

Понеділок, 03 жовтня 2022, 12:02

Міністр оборони Британії Бен Воллес вважає вкрай малоймовірним, що президент рф володимир путін застосує ядерну зброю проти України, але наголошує, що путін діє «нераціонально».

Про це він сказав на одній із зустрічей партійної конференції Консервативної партії Великої Британії, – повідомляє «Європейська правда» з посиланням на Evening Standard.

Путін пригрозив використати «всі наявні у нашому розпорядженні засоби», якщо «його країні» загрожуватиме небезпека. Його заява розглядається як знак того, що він може застосувати тактичну ядерну зброю у відповідь атаки української армії на анексовані ним частини України.

Але Воллес применшив перспективу ядерного удару, заявивши, що хоча використання ядерної зброї було включено до російської військової доктрини, воно було б неприйнятним для союзників москви – Індії та Китаю.

Воллес сказав, що путін «отримав дуже чітке уявлення про те, що прийнятно і що неприйнятно», на зустрічах з керівництвом Індії та Китаю.

Водночас Воллес додав, що минулі дії російського лідера – від атаки нервово-паралітичною речовиною в Солсбері до вторгнення в Україну – були «цілком ірраціональними».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
06 грудня 2022
12:50
05 грудня 2022
04 грудня 2022