Поділитись:

Білий дім: підготовка до мобілізації свідчить про невпевненість Росії

Вівторок, 20 вересня 2022, 23:35

Радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван вважає, що повідомлення про можливу мобілізацію в росії свідчать про ті труднощі, які перед нею постали в ході повномасштабної війни в Україні.

Як повідомляє "Європейська правда", про це Салліван сказав на брифінгу у вівторок.

"Як і у випадку підготовки псевдореферендумів, це є відображенням труднощі росії в Україні. Він (путін) може вдатися до часткової мобілізації, щоб змусити ще більше росіян брати участь у жорстокій війні в Україні", – зазначив він.

За словами Саллівана, росії "потрібно більше людей", причому не лише на Донбасі, де вони продовжують наступальні дії, а й там, де вони намагаються стримати контрнаступ українських військ.

"Росія зі скрипом шукає, кого б відправити на війну. Це дії не впевненої в собі країни, не вияв сили – якраз навпаки. І США та наші союзники й партнери серед міжнародної спільноти буде протистояти цим очевидним зусиллям з боку Росії та твердо підтримувати Україну та її народ", – наголосив радник Байдена з нацбезпеки.

Також Салліван запевнив, що Сполучені Штати ніколи не визнають анексії росією частини окупованих територій України та змусять москву платити ціну, якщо вона спробує це здійснити.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
06 грудня 2022
05 грудня 2022
04 грудня 2022
03 грудня 2022
02 грудня 2022
27 листопада 2022
23 листопада 2022
22 листопада 2022