Поділитись:

На Волині ворожого пропагандиста «посадили» на два роки (відео)

Вівторок, 20 вересня 2022, 14:32

Співробітники СБУ встановили, що мешканець Донеччини після повномасштабного вторгнення військ рф в Україну утік на Волинь.

Про це у вівторок, 20вересня, повідомила речниця УСБУ у Волинській області Іванна Поліщук.

41-річний чоловік знайшов прихисток у селі поблизу Луцька. Перебуваючи у відносній безпеці, зловмисник систематично висловлювався на підтримку збройної агресії рф проти України, погрожував місцевим мешканцям покараннями від збройних формувань рф та постійно очікував прихід «русского міра» на Волинь.  

Окрім того, пропагандист погрожував місцевому священнику, його родині та прихожанам Православної української церкви. Постійно погрожував висловами на кшталт:

«После прихода россиян все нацики и представители восточных областей, которые их поддерживают будут ... уничтожены...»,

«Будем резать вас, уничтожать вас, издеваться над вами, вашей семьей, всеми нациками и священниками».  

Слідчі Управління СБ України у Волинській області закінчили досудове розслідування щодо зловмисника та скерували матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом до  суду.  

Суд визнав пропагандиста винуватим у вчиненні  злочинів, передбачених ч. 1 ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України, глорифікація її учасників), ч. 2 ст. 161 (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної, регіональної належності, релігійних переконань та за іншими ознаками) Кримінального кодексу України.  

Зловмисника засуджено до двох років позбавлення волі.  

Заходи з викриття проведені співробітниками Управління СБ України у Волинській області за процесуального керівництва Волинської обласної прокуратури.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
30 листопада 2022
29 листопада 2022
28 листопада 2022
27 листопада 2022
26 листопада 2022
25 листопада 2022
24 листопада 2022
23 листопада 2022