Поділитись:

У Луцьку лагодять магістральний водогін: замінюють 800 метрів труби (фото)

П'ятниця, 09 вересня 2022, 08:50

На ділянці від вулиці Кривоноса до проспекту Відродження працівники водоканалу лагодять магістральний водогін. Нині замінюють 800 метрів труби діаметром 400-500 міліметрів.

Про це розповів Суспільному заступник директора «Луцькводоканалу» Володимир Чупун.

З його слів, вартість робіт, які виконують за кошти підприємства, становить шість мільйонів гривень.

«На цьому місці лежав сталевий водогін, і зараз ми міняємо на аналогічний з поліетиленовими трубами. Роботи ще проводяться: одна ділянка замінена, після завершення буде запуск водогону і мешканці, які відчувають пониження тиску, будуть з водою», – каже комунальник.

З водогону, де тривають ремонті роботи, отримують воду жителі кількох мікрорайонів міста, чимало установ та організацій, – говорить Володимир Чупун. Труби на ділянці замінюють працівники організації-підрядника. 

Як розповіла лучанка Людмила, перебої з водопостачанням були.

«В нас є проблеми тут з водою, бо часом пропадає, потім знову з’являється. Нас найбільше турбує те, що воно тут найбільше тече, то в одному місці, то в іншому, тому що коли гуляєш з собакою, то боїшся кудись ступити, аби не провалитися», – каже лучанка.

З початку року на ділянці водогону від вулиці Кривоноса до проспекту Відродження зафіксували майже 40 пошкоджень. Протяжність водопроводу в Луцьку становить 317 кілометрів, у його більшій частині – зношені труби, – зазначив заступник директора комунального підприємства Володимир Чупун.

Замінивши труби, додав комунальник, вдасться запобігти витокам із трубопроводів. Усі роботи на цьому водогоні завершать до кінця вересня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
04 жовтня 2022
19:09
18:02
02 жовтня 2022
19:03
10:25
01 жовтня 2022
13:51