Поділитись:

Прем’єрку Фінляндії помітили на «тусовці» з алкоголем та кокаїном: їй довелось виправдовуватись

Четвер, 18 серпня 2022, 17:35

Прем’єр-міністру Фінляндії Санні Марін довелося виправдовуватись через вечірку з друзями та запевняти у тому, що вона не вживала наркотики, після того, як відео за її участі потрапили в мережу.

Коментарі Марін зробила у четвер вранці, повідомляє Європейська правда з посиланням на фінське видання Iltalehti.

Марін заперечила, що на оприлюднених відео була під впливом наркотиків, і сказала, що їй нема чого приховувати.

«Я танцювала, співала, святкувала, займалася законними речами… Я не вживала наркотики, крім алкоголю нічого не вживала», – сказала Марін, додавши, що пила легкий алкоголь.

Вона також сказала, що це приватні відео і вона не думала, що вони потраплять у відкритий доступ.

«Я знала, що мене знімають, але вірила, що оскільки відео приватні, їх знімали в закритому просторі, то їх не опублікують», – зауважила Марін.

Газета Iltalehti повідомила в середу, що на оприлюднених відео прем’єр-міністр була на вечірці з кількома фінськими публічними людьми, включаючи депутата Ілмарі Нурмінена та ведучого Тінні Вікстрьома.

На кадрах, що просочилися в мережу, видно, як Марін весело танцює з кількома друзями, а на задньому плані чути, як люди кричать про кокаїн. 

За словами Марін, вечірка відбулась кілька тижнів тому - спочатку у двох приватних квартирах, а потім гуляння продовжились у двох барах. Всього з прем’єр-міністром відпочивали близько 20 осіб, до групи входили її друзі, але також невідомі їй люди.

Фінський депутат Мікко Кярня від Центристської партії, що перебуває у коаліції з Марін, закликав прем’єр-міністра пройти тест на наркотики та оприлюднити результати.

«Людям також дозволено очікувати цього від свого прем’єр-міністра», – написав він у Twitter.

Відео викликали неоднозначну реакцію в інтернеті. Деякі критики негативно поставились до, на їхню думку, безвідповідальної поведінки, тоді як інші побачили у ній потенціал для зростання популярності 36-річного прем'єр-міністра.

Finland’s Prime Minister @MarinSanna is in the headlines after a video of her partying was leaked today.

She has previously been criticized for attending too many music festivals & spending too much on partying instead of ruling.

The critics say it’s not fitting for a PM. pic.twitter.com/FbOhdTeEGw

— Visegrád 24 (@visegrad24) August 17, 2022

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
19 березня 2023
06 березня 2023
03 лютого 2023
02 лютого 2023
07 січня 2023
03 грудня 2022
28 листопада 2022
24 листопада 2022
21 листопада 2022
18 листопада 2022
12:24
07 листопада 2022
02 жовтня 2022