Поділитись:

У Володимирі виділяють гроші, щоб укріпити кордон з Білоруссю

Середа, 17 серпня 2022, 15:54

На Волині ведуться перемовини щодо створення системи засобів для оборони кордону з Білоруссю. Для цього кожна громада має виділити певну суму коштів, у Володимирської просять 5 млн грн.

Про це інформує Буг. 

На минулому тижні відбувалося засідання ради оборони Волинської області, на якій підіймали питання щодо охорони державного кордону і створення системи засобів, що дасть змогу на деякий час затримати ворога. Після зустрічі, до Володимирської громади завітав начальник 6-го прикордонного Волинського загону полковник Сергій Лозінський з перемовинами про виділення з громади коштів для укріплення кордону з Білоруссю. Про це розповів на брифінгу 17-го серпня міський голова Ігор Пальонка.

«Цілій області відомо, що у Володимирі знаходяться військові формування, тому у місті перевиконується бюджет. Він (Лозінський – ред.) переконує, щоб ми звернули увагу і виділили кошти на заходи з укріплення держкордону з Білоруссю», – розповів мер.

На ці цілі у громади Володимира просять 5 млн грн. Рішення про виділення коштів остаточної суми коштів розглядатиме бюджетна комісія.

«Я переконаний, що громада має долучитися і віддати частину для укріплення кордону. Ковельська громада виділяє на це кошти, Луцька також буде виділяти», – додав Пальонка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
28 вересня 2022
07:18