Поділитись:

Патріотичний забіг за Героїв України в Луцьку цьогоріч відбудеться онлайн

Понеділок, 15 серпня 2022, 08:52

Цьогоріч забіг «Шаную воїнів, біжу за Героїв України», присвячений Дню пам’яті захисників України, враховуючи умови воєнного стану, відбудеться онлайн.

Про це повідомили в обласному управлінні у справах молоді та спорту.

Патріотичний забіг  – щорічна традиція. Забіг ороганізовують задля формування національно-патріотичної свідомості громадян України. Це можливість пробігти за тих, хто загинув, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, подякувати та підтримати близьких Героїв, об’єднання ветеранів та військовослужбовців, службовців сектору безпеки та оборони України, волонтерів, молодь та свідомих громадян навколо цінностей української державності, незалежності, вшанування пам’яті Героїв.

Всі зареєстровані учасники зможуть пробігти обрану дистанцію у період з 24 серпня до 25 вересня 2022 року. Зареєструватись на забіг можна до 19 вересня за посиланням: https://surl.li/crgsz

Організатори звертають увагу що кожен особисто обирає свій маршрут, його складність, безпечність та несе відповідальність за своє здоров’я. Після реєстрації ви отримаєте номер, який маєте роздрукувати самостійно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
11:48
07:25
04 жовтня 2022
19:09
18:02
08:34