Поділитись:

TikTok таємно просуває контент російських пропагандистів

Середа, 10 серпня 2022, 23:42

Соцмережа TikTok китайської компанії ByteDance займається тіньовим просування контенту російських пропагандистів попри його заборону, про яку сама ж компанія повідомляла 6 травня.

Про це пише Wired з посилання на дослідження некомерційної організації Tracking Exposed, інформує Бабель.

Соцмережа призупинила публікацію нового контенту для користувачів із росії після того, як в рф ухвалили «закон про фейки», щоб приховати правдиву інформацію про війну проти України. Попри це платформа і після травня дозволяє пропагандистам завантажувати нове відео.

Фахівці Tracking Exposed з травня до липня «сиділи» у TikTok через VPN-сервіси з російських IP-адрес. Виявилося, якщо користувачі, які, наприклад стежать за акаунтом Sputnik, продовжують бачити новий контент вказаних пропагандистів у своїй стрічці. При цьому у профілі цього облікового запису нові відео не відображаються. А ось якщо з російських IP-адрес стежити за ВВС, то до нового контенту вже доступу немає. Така ж сама історія з великими розважальними та інформаційними ресурсами.

На прохання журналістів пояснити ситуацію представник TikTok Джеймі Фавацца заявив, що політика щодо надання послуг у росії «не змінилася».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
30 вересня 2022
17:54
29 вересня 2022
19:43