Поділитись:

Подоляк розповів, скільки українських воїнів гине щодня

Вівторок, 09 серпня 2022, 09:45

Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк озвучив нові цифри щодо втрат армії України та розповів, що на це впливає.

Про це інформує ТСН з посиланням на інтерв'ю радника голови ОП BBC.

На початку червня в Україні вперше озвучили кількість втрат армії України у війні проти росії – від 100 до 200 солдатів щодня, які гинули через відсутність паритету між українськими і російськими військовими можливостями.

Нині, за словами Михайла Подоляка, цифри зменшилися приблизно 2,5 - 3 рази від того показника.

«Я думаю, що десь 30-50 людей. Але, знову ж таки, нам говорити про це не зовсім коректно. Коректніше, коли конкретні цифри, скільки гине людей, дасть Генеральний штаб ЗСУ», заявив Подоляк.

Він пояснив, що у червні був перехід на другий етап війни, починалася велика артилерійська позиційна війна, коли наші позиції буквально засипали снарядами різних калібрів, і це безумовно збільшувало кількість наших втрат. 

«Але сьогодні кількість втрат зменшується, по-перше, тому, що по логістичних центрах російської армії дуже ефективно працюють наші РСЗВ. По-друге, йде передислокація російської армії по всій лінії фронту. І третє – наші вже пристосувались до тактики російської армії і більш мобільно, більш ефективно обороняються», – запевнив він.

Нагадаємо: заступниця міністра оборони Ганна Маляр заявила, що втрати України у війні є державною таємницею, тому влада не називає кількість загиблих.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
04 жовтня 2022
22:05
19:09
14:30