Поділитись:

Волинські лісівники готують дрова до зими: кому і як їх роздаватимуть

Понеділок, 08 серпня 2022, 10:07

На Волині готують дрова до опалювального сезону. Лісівники разом із представниками районних військових адміністрацій обговорюють питання забезпечення населення та закладів соціальної сфери дровами паливними.

Про це інформує пресслужба Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства. 

Так, очільник управління Олександр Кватирко проводить зустрічі із головами громад, під час яких визначають об'єми дров, необхідні для забезпечення потреб  населення, соціальних закладів, категорій громадян, які потребують особливої уваги. Нещодавно перша така зустріч відбулася у Ковельській РВА. 

Головний лісівник області зазначив, що вже визначили механізм, за яким надаватимуться дрова родинам загиблих і зниклих безвісти Захисників, за пільговими цінами – сім’ям діючих військових, внутрішньо переміщеним особам, власникам домогосподарств, які прихистили ВПО.

Варто зазначити, що реалізація дров паливних для населення вже активно триває. Держлісгоспи Волинського ОУЛМГ за останній період реалізували 33 тис. куб. м дров‘яної деревини. Готові до продажу у кожному лісництві також дрова колоті. За потреби – організовується доставка.

Цього року спрощена і сама процедура придбання – дрова кожен може купити безпосередньо у лісництві. Станом на сьогодні, залишки дров'яної деревини у держлісгоспах області – 10 тис. куб. м, з яких 5,5 тис. – дрова колоті різних порід.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
31 січня 2023
21:22
30 січня 2023
19:58
16:47
29 січня 2023
22:45