Російські ракети, випущені по Харкову, «не долетіли» та вибухнули над рф (відео)

Рашисти випустили ракети по Харківщині – кілька з них вибухнули просто на території росії.
Про це у фейсбуці повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.
Зі слів Олега Синєгубова, російські війська випустили ракети з сусіднього Бєлгорода та цілили у цивільну інфраструктуру. Кілька ракет влучили в Індустріальному районі Харкова.
Втім, за даними військових, кілька випущених рашистами ракет не захотіли покинути рідну територію та вибухнули у росії, не долетівши до місця призначення.
Як повідомив Синєгубов, у ніч проти 6 серпня таких, так би мовити, «подарунків» від росіян «не долетіло» багато.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.