За допомогою «пташок»: львівська ТрО та артилерія знищили командний пункт окупантів (відео)
Субота, 06 серпня 2022, 12:25
Львівська тероборона допомогла артилерії знищити командний пункт окупантів.
Про це бійці 103-ї окремої бригади Сил тероборони розповіли на своїй фейсбук-сторінці.
Зазначається, що усі цілі противника виявили за допомогою «пташок» тероборони – розвідувальних безпілотників.
Інформацію про розташування росіян передали артилеристам, які завдали влучних ударів з американських гаубиць та іншого озброєння.
Так, спільними зусиллями вдалось знищити особовий склад рашистів, техніку, склади та командний пункт. Як зазначають воїни, від такої співпраці «богів війни» жоден окупант не зможе втекти та залишитись живим.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- Близько 41 900 окупантів, 1802 танки, 955 артилерійських систем: втрати ворога на 6 серпня
- На Херсонщині ЗСУ випалили шість російських складів боєприпасів
- Українські воїни успішно відбили черговий ворожий штурм, – Генштаб