Поділитись:

Воїни волинської бригади уклали понад 100 шлюбів від початку війни

Четвер, 04 серпня 2022, 11:57
Воїни волинської бригади уклали понад 100 шлюбів від початку війни

З початку повномасштабного вторгнення більше сотні шлюбів уклали військовослужбовці 14-ї ОМБР імені Князя Романа Великого.

Про це стало відомо під час брифінгу керівництва 14 бригади у четвер, 4 серпня.

Помічник командира з правової роботи – начальник юридичної служби, майор юстиції Євген Багдасаров повідомив, що відпустка у зв'язку з одруженням - один із популярних видів відпусток, які надають українським військовим у особливий період.

«На особливий період законом передбачено, що протягом особливого періоду (воєнного стану) відпустка надається лише за сімейними обставинами. Вона оплачувана, і надається тільки на термін до 10 діб без урахування часу на дорогу, але не більше двох діб в один бік. Тому загалом відпустка може бути надана не більше, ніж на 14 днів. Командири лояльні, і тому у відповідь на довідку за сімейними обставинами намагаються надати максимально можливий термін відпустки, адже розуміють, що іншої можливості відпочити у військових не буде», – каже він.

Керівництво військової частини каже, що це приємний момент служби, і одружуються захисники навіть на передовій. Право засвідчувати шлюб зараз мають командири військової частини. Вони видають довідку, яку потім у РАЦСі можна обміняти на свідоцтво про шлюб.

Нагадаємо, що у Харківській області українські воїни знищили російську самохідну реактивну установку розмінування УР-77.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів