Поділитись:

Біля Луцька три дні працював дитячий блокпост (фото)

Середа, 03 серпня 2022, 19:12

Поблизу села Лище місцеві діти вирішили зробити блокпост аби  допомогти ЗСУ.

Зібрані за три дні кошти діти передали місцевому волонтерові Тарасу Кравчуку на авто для військових.

Про це інформує офіційний сайт Підгайцівської громади.

Зі слів заступника Підгайцівського сільського голови Валентина Приходько, хлоп'ята зупинили його напередодні й після традиційного «слова-пароль», розповіли на що збирають гроші, але бідкалися через кого передати їх військовим.

Тож сьогодні на блокпост посадовець приїхав не сам, а з волонтером Тарасом Кравчуком. Він ініціював волонтерську групу «З рук в руки», яка кілька місяців возить на передову передачі військовим. Через нього у сільраді неодноразово передавали необхідне односельцям-воїнам на фронт.

Даринка Плисюк, її брат Максим та друг Роман Слюсар передали Тарасу Кравчуку зібрані за кілька днів 2285 гривень та 20 злотих. Він якраз збирався оголосити збір коштів на авто для 63-ї бригади 107 батальйону. Тож внесок лищенських дітей стане стартом нового збору на «залізного коня» для військових.

Волонтер розповів, що окрім доставки вантажів у східні регіони, вони вже придбали та передали військовим 2 автівки, 2 тепловізори та забезпечили цілий підрозділ снайперів кікіморами. Тож внесок лищенських дітей стане стартом нового збору на авто для військових.

Валентин Приходько подякував батькам, що виховують справжніх патріотів  та усім небайдужим громадянам, які не пошкодували кілька гривень на гарну справу.

Роботу дитячого блокпоста заступник сільського голови закрив, виплативши «добові» морозивом і смаколиками. 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
13 серпня 2022
17:45
12 серпня 2022
08 серпня 2022
07 серпня 2022
05 серпня 2022
03 серпня 2022