Поділитись:

Подовжувачі, накриті пляшками: лучани скаржаться на небезпечний атракціон (фото)

Середа, 03 серпня 2022, 09:52
Подовжувачі, накриті пляшками: лучани скаржаться на небезпечний атракціон (фото)

Лучани скаржаться на небезпечні атракціони у парку поруч із РАЦСом. 

Відповідний допис у фейсбуці розмістив користувач Юрій Мещеряков у вівторок, 2 серпня. 

Він звернув увагу на електричні подовжувачі, накриті пластиковими пляшками. Таке нехитре пристосування, за задумом, мало би захищати від вологи. Лучанин засумнівався у надійності такого захисту. 

«Дитячий ігровий атракціон в парку біля РАГСу. Якими нормами електробезпеки допускається такий монтаж і під'єднання подовжувача, закріпленого на металевому штирі де знаходяться діти? Розставили свої надувні гірки так, що не можна нормально пройти. Прохання до міськради перевірити цей «циганський табір», – обурено написав лучанин.

Думки коментаторів розділилися. Хтось нарікав на те, що такому атракціону дали дозвіл працювати. Ще дехто обурювався, що автор допису взагалі підняв цю тему. 

Ось як виглядає атракціон. 

Подовжувачі, накриті пляшками: лучани скаржаться на небезпечний атракціон (фото)Подовжувачі, накриті пляшками: лучани скаржаться на небезпечний атракціон (фото)Подовжувачі, накриті пляшками: лучани скаржаться на небезпечний атракціон (фото)Подовжувачі, накриті пляшками: лучани скаржаться на небезпечний атракціон (фото) 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів